• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   iade ve geri ödeme politikası

   İade ve Geri Ödeme Politikası
   Siparişiniz size teslim edildiği andan itibaren iade süreniz 14 (on dört) iş günüdür. Geri iade etmek istediğiniz ürünü www.megamutfak.com müşteri hizmetleri hattından yada, e-mail yolu ile geçerli sürede bize iade talebinizi bildiriniz. Orijinal ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve varsa kullanım klavuz belgeleri ile birlikte ürününüzü www.megamutfak.com'a adresimize geri kargolayabilirsiniz.

   www.megamutfak.com kendi gönderim hatalarından meydana gelebilecek iade işlemlerinde, web sitesinden ilan ettiği kargo firmaları ile yapılacak iade gönderimlerinde iade bedeli talep etmez. Bu hususların dışındaki tüm iade isteklerinde kargo ücreti göndericiye aittir.
    
   www.megamutfak.com'a iade isteği ile ulaşan ürününüz 30 (otuz) iş günü içerisinde üreticisinde incelenecek ve üretimden kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse, ürün bedeliniz iade edilecektir.

   Garanti kapsamı dışına çıkan hususlar:

   Ürünlerde kullanıcı hatasından meydana gelen sorunların oluşması durumunda, ürün garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Ürünlerde montaj hatasından kaynaklanan sorunların meydana gelmesi, yanlış kullanım sonucunda meydana gelebilecek sorunlar, ürünlerin garanti kapsamı dışında kalmasına yol açar.

   www.megamutfak.com'a ödemeyi kredi kartı ile yaptı iseniz, ödediğiniz bedel kartınıza iade edilir. Ödemeyi havale/eft ile yaptı iseniz, ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra, www.megamutfak.com'a ödeme yaptığınız hesaba iade edilir.  

   Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir Mega Mutfak

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.