• Tüm Kategoriler
  • Portakal Sıkma Makinesi Katı Meyve Presi

   Lütfen Fiyat Sorunuz
   Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

   Profesyonel tip manuel meyve presi

   Manuel meyve presleri portakal, nar, greyfurt, limon ve mandalina gibi narenciyelerin fazla güç gerektirmeden, zaman tasarrufu sağlayarak en verimli şekilde sıkılması için tasarlanmıştır. Ergonomik yapısıyla kullanıcıya avantaj sağlamaktadır. Kullanımı ve temizliği kolaydır.

   Ergonomik Çevirme Kolu

   Özel dizayn edilmiş çevirme kolu 2 tur dönerek fazla güç gerektirmeden sıkımı gerçekleştirir ve zaman tasarrufu sağlar. Ergonomik tasarlanmış çevirme kolu ile birim alana 90 kg’lık sıkma kuvveti uygulanmaktadır.

   Kilitli Paslanmaz Süzgeç

   Tasın iki tarafına yapılan tırnaklarla süzgeç tasa kilitlenmektedir. Böylece sıkım esnasında süzgecin meyve kabuğuna yapışarak havaya kalkması önlenmiştir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş süzgeç, kademeli ve açılı delik sistemi sayesinde yüksek sıkma performası sağlar. Genişletilmiş dizaynı ile posa miktarını minimuma indirir. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.

   Genişletilmiş İç Hacim

   Süzgeci tam kavrayan ve tasa tam oturan üst baskı sayesinde büyüklüğü mevsimine göre değişen meyvelere tam uyum sağlar. Bu sayede her sıkımda muadillerine göre %30 kazanç elde edilir.
   Kilitli Paslanmaz Tas
   Tasın altında bulunan kilit, döküm çanağa kilitlenir ve sıkım esnasında tasın çanaktan ayrılmasını engeller.
   Diğer Özellikler
   Stok Koducnc-0102
   MarkaCancan
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.