• Tüm Kategoriler
  • Yeni Nesil Lokma Tezgahı, Lokma Çikolata Enjektörleri, Tek Parça Tezgah

   Lütfen Fiyat Sorunuz

   Yeni Nesil Lokma Tezgahı, Lokma Çikolata Enjektörleri, Tek Parça Tezgah

   Yeni nesil lokma tezgahı kasa ve taban raf 430 paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, mobilya ile süslenmiştir. Çikolatalı lokma tezgahının üst tabla bölümü ise 304 paslanmaz çelikden imal edilmiş olup gıdaya uygundur. Ürettiğimiz tüm tezgahlar avrupa birliği normlarına uygun olup birlik ülkelerine gümrük girişinde engeli yoktur. Lokma tezgahında ön bölüm led ışık ile aydınlatılır, ışıklı tabela ile firma logosu lokma tezgahına kurumsallık katar. Sayfamızda incelemiş olduğunuz tüm yeni nesil lokma tezgahları kendi atölyemizde tasarlanmış olup kendi tezgahınız için bunlar arasından seçim yapabilir dilerseniz kendi modelinizi oluşturabilirsiniz.
   Ebat (cm): 240 x 85 x 70 / 135 

   Lokma Pişirici Fritöz

   Yeni nesil lokma tezgahı pişirici bölümünde 50 lik pişirme kazanı kullanılmış olup, seçenekler arasında 40cm, 50cm ve 60cm ebatlı kazanlar kullanılabilir, seçiminize göre fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir. 

   Lokma Dökme Makinesi

   Yapmış olduğumuz tüm modellerimizde Türkiye'nin 1 numaralı markası olan Özvan'ın otomatik & manuel lokma dökme makineleri kullanılmaktadır. Çikolatalı lokma sunumu yapacak olan müşterilerimize öncelikli olarak manuel lokma dökme makinesini önermekle beraber, otomatik lokma dökme makinesini de ihtiyaca göre lokma tezgahına takmaktayız.

   Lokma Tezgahı İmalat Süreci

   Çikolatalı Lokma Tezgahı; takribi 7 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Süreç şöyledir; müşterinin model seçimi, mobilya seçimi, logolarının teslimatı ve imalatın başlaması, tezgahın tamamlanmasının ardından müşteri onayı ve sevkiyatı ile çalışma sonlandırılmaktadır.

   Seyyar Lokma Tezgahları

   Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm yeni nesil lokma tezgahlarının seyyar versiyonlarını da yapmaktayız. seyyar çikolatalı lokma tezgahlarında minimum tezgah genişliği 150 cm olmaktadır ve tüm üniteler minimal olarak dizayn edilmektedir.

   Lokma Tezgahı Üniteleri

   Çikolatalı lokma tezgahında üniteler şu şekildedir.
   • Lokma dökme makinesi & lokma pişirme kazanı. ihtiyaca göre 40,50 ve 60 lık pişirici ile tezgah yapılır, Gazlı ve Elektrikli pişirici olarak müşterinin seçimine göre tasarlanır.
   • Lokma dinlendirme bölümü,  3 adet 2/3 gastronom küvetten oluşur, gastronom küvetlerden 1 adedi delikli olup süzme yapılır. 
   • Çikolatalı lokma yapımı için çikolatalı lokma enjektörleri, 304 paslanmaz çelikten imal edilir gıdaya uygundur.
   • Benmari ünitesi, 4 adet 1/4 küvetten oluşur, sulu sistemdir. çikolata eritme işlemleri bu bölümde yapılır. isteğe göre yuvarlak veya dikdörtken olarak tasarlanabilir.
   • Çikolatalı lokma garnitürleri, bu bölüm 1/3 gastronom küvetlerden oluşur ihtiyaca göre 6, 9 veya 12 adet gastronom küvet kullanılır. 

   Çikolatalı Lokma Tezgahının Sevkiyatı

   Tüm tezgahlarımızı Almanya, Fransa, İsviçre ve Romanya'da kapıya teslim ediyoruz. Türkiye geneline anlaşmalı özel nakliyecilerimizle tezgahın nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz tezgahlarınızı kendi imkanlarınızla da taşımacılığını gerçekleştirebilirsiniz. 
   Diğer Özellikler
   Stok Koduynlt-tp-1003
   MarkaMega Mutfak
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.